MarathonschaatsenUtrecht.nl is een onafhankelijke website en geen officieel kanaal van de baancommissie marathon

Deze website gebruikt cookies. En deze cookies zijn al geplaatst. (privacy info)

Ik begrijp het
Privacyverklaring
Wij respecteren de privacy van bezoekers van deze website en dragen er zorg voor dat de persoonlijke informatie, voor zover aanwezig, vertrouwelijk wordt behandeld. 

Gebruik van cookies
Wij maken op onze website gebruik van cookies. Een cookie is een bestandje dat met het laden van pagina's van deze website wordt meegestuurd en door de browser wordt opgeslagen. We gebruiken deze cookies om eventuele nstellingen en voorkeuren te onthouden. Sinds we ons forum hebben opgedoekt valt er overigens niet zo heel veel meer in te stellen, maar dat even terzijde. Je hebt overigens altijd de mogelijkheid om cookies weer te verwijderen. Je kunt ze ook uitschakelen in je browser. Voor elke browser werkt dat net weer even anders: Google is je vriend :).

Het uitschakelen van cookies zorgt er niet voor dat er geen advertenties meer worden getoond. Het (lage) aantal advertenties blijft gewoon hetzelfde. Mocht je besluiten dat je cookies uitschakelt dan kan dat het functioneren van enkele onderdelen van deze website beïnvloeden. Uitschakeling van cookies heeft alleen gevolgen voor de computer en browser waarop je het uitschakelt. Als je meerdere browsers of computers gebruikt zal je het uitschakelen op al deze devices moeten uitvoeren.

Statistieken
We maken gebruik van Google Analytics en Statcounter om bij te houden hoe bezoekers de website gebruiken en hoe goed of slecht we in zoekmachines gevonden worden. Dit klikgedrag én het ip-address van je computer/mobiel wordt opgestuurd naar Google en Statcounter.

KPN Marathon Cup - KPN Marathon Cup 16 - Finale - Topdivisie Dames

zaterdag 3 maart 2018 - Amsterdam


info

Bron: schaatsen.nl

Podium

Lisa van der Geest
Iris van der Stelt
Beau Wagemaker

Snelste ronden

1.Lisa van der Geest28,251
2.Bianca Bakker28,446
3.Beau Wagemaker28,527
4.Clarissa van Maaren28,568
5.Iris van der Stelt28,576

Wedstrijd informatie

  • Competitie
  • Wedstrijd
  • Type
  • Categorie
  • Datum
  • Seizoen
  • Plaats
  • Afstand
  • Tijd
  • Rondetijd
  • Gemiddelde snelheid
  • KPN Marathon Cup
  • KPN Marathon Cup 16 - Finale
  • Competitie wedstrijd finale
  • Topdivisie Dames
  • zaterdag 3 maart 2018
  • 2017-2018
  • Amsterdam
  • 80 ronden
  • 00:45:26
  • 34,08 sec.
  • 42,26 km/u

daguitslag


Daguitslag - algemeen

# nr. naam woonplaats sponsorrndpnt 
1   38Lisa van der GeestWarmondmkbasics.nl 35.1
2   54Iris van der SteltNumansdorpmkbasics.nl 29
3   97Beau WagemakerHoogkarspelKOGA 24
498Bianca BakkerWijnjewoudeZiuZ 20
521Jade van der MolenHeerenveenPalet Schilderwerken 17
64Corina StrikwerdaHeerenveenLasaulec 15
735Merel BosmaHeerenveenmkbasics.nl 14
820Aggie WalsmaBolswardCENNED 13
937Kelly SchoutenZwaagdijkZiuZ 12
1026Carien KleibeukerHeerenveenRoyal A-ware 11
1190Viviana Rodríguez RojasGoirleACE 10
1222Danielle OotesPurmerendArtecef 9
1393Imke VormeerMeppelPalet Schilderwerken 8
1466Margo van de MerweWolvegaMonalyse-Sportvrouw.com 7
1582Clarissa van MaarenZuilichemBewustwinkelen.nl/TEKLAB/Freewheel 6
1692Jane RavesteinOegstgeestMonalyse-Sportvrouw.com 5
1714Floor PetersVughtBlueDune/RekenService 4
1887Elma de VriesMeppelPalet Schilderwerken 3
1923Anneke PetersHengeloKOGA 2
2053Kim MuusseZaandamKOGA 1
2162Roza BlokkerAalsmeerLasaulec  
2227Janneke ElzingaWageningeniM FARMING  
2370Jennienke KamphuisRijssenBewustwinkelen.nl/TEKLAB/Freewheel  
2443Elske LenisNijmegeniM FARMING  
2567Tjilde BennisZoeterwoudeNedflex  
2650Elsemieke van MaarenZuilichemZiuZ  
2733Nynke PellikaanDen Andeluplus  
2840Kirsten JoustraGroningenACE  
29R40Denise van der HulstVoorhoutMastermind  
3060Sara van VlietSoestBeyond  
3118Eline VerhagenOud AdeNedflex  
3255Rixt MeijerHeerenveenuwgereedschap.nl  
3379Loesanne van der GeestWarmondNedflex  
3432Simone WarmerdamPurmerendPort of Amsterdam/SKITS  
3525Marlous HoogeveenHooghalenArtecef  
3624Britt TjalmaGroningenArtecef  
37R8Lianne BurgerWaarlandBlueDune/RekenService  
3847Ellen de WaardAmsterdamPort of Amsterdam/SKITS  
3965Inge MostertDelfgauwNedflex  
4049Liesbeth MilatzAmsterdamForte Development  
4141Andrea de JongHeerenveeniM FARMING  
4281Melissa van PierreWilnisPort of Amsterdam/SKITS  
4316Nienke SmitZuidwoldeCENNED  
443Vera OttenGroningenSpeelman-Haak  
4575Floor BestemanAlkmaarBlueDune/RekenService  
4683Dieuwertje van KalkenHemArtecef  
479Janita Willems-CredietNieuwleusenLeontienhuis  
4842Ankie YtsmaLeeuwardenCENNED  
4911Sharon HendriksHeerenveenuplus  
50R56Luna JonkersEmmenSpeelman-Haak  
5134Ria WestenbroekSteenwijkerwoldMonalyse-Sportvrouw.com  
5259Marieke van EdeBlaricumACE  
5329Maud WijtkampHaarlemBewustwinkelen.nl/TEKLAB/Freewheel  
5419Ineke DeddenHeerenveenPalet Schilderwerken  
5557Loes AdegeestEnschedeSpeelman-Haak  
5648Jessica MerkensUtrechtMastermind-2 
5731Chantal HendriksHeerenveenZiuZ-3 
5894Moniek van LindenEgmond BinnenBlueDune/RekenService-5 
5963Emma EngbersAmsterdamMastermind-5 
6056Nicky van LeeuwenRijsenhoutMastermind-5 
-91Tessa WittemanLeidenMonalyse-Sportvrouw.com-13 
-36Ilona GrandiaZuilichemLeontienhuis-50 
-7Dominique van der SteltGenderenLeontienhuis-73 

sprints (3)


Daguitslag - sprint 1

# nr. naam woonplaats sponsorpnt 
1   54Iris van der SteltNumansdorpmkbasics.nl 
2   67Tjilde BennisZoeterwoudeNedflex 
3   31Chantal HendriksHeerenveenZiuZ 


Daguitslag - sprint 2

# nr. naam woonplaats sponsorpnt 
1   26Carien KleibeukerHeerenveenRoyal A-ware 
2   79Loesanne van der GeestWarmondNedflex 
3   3Vera OttenGroningenSpeelman-Haak 


Daguitslag - sprint 3

# nr. naam woonplaats sponsorpnt 
1   55Rixt MeijerHeerenveenuwgereedschap.nl 
2   82Clarissa van MaarenZuilichemBewustwinkelen.nl/TEKLAB/Freewheel 
3   19Ineke DeddenHeerenveenPalet Schilderwerken 

jongeren (2)


Daguitslag - jongeren

# nr. naam woonplaats sponsorrndpnt 
1   97Beau WagemakerHoogkarspelKOGA 24
2   98Bianca BakkerWijnjewoudeZiuZ 20
3   21Jade van der MolenHeerenveenPalet Schilderwerken 17
437Kelly SchoutenZwaagdijkZiuZ 12
522Danielle OotesPurmerendArtecef 9
614Floor PetersVughtBlueDune/RekenService 4
770Jennienke KamphuisRijssenBewustwinkelen.nl/TEKLAB/Freewheel  
867Tjilde BennisZoeterwoudeNedflex  
950Elsemieke van MaarenZuilichemZiuZ  
1033Nynke PellikaanDen Andeluplus  
1140Kirsten JoustraGroningenACE  
12R40Denise van der HulstVoorhoutMastermind  
1360Sara van VlietSoestBeyond  
1418Eline VerhagenOud AdeNedflex  
1579Loesanne van der GeestWarmondNedflex  
1632Simone WarmerdamPurmerendPort of Amsterdam/SKITS  
1765Inge MostertDelfgauwNedflex  
1816Nienke SmitZuidwoldeCENNED  
193Vera OttenGroningenSpeelman-Haak  
2075Floor BestemanAlkmaarBlueDune/RekenService  
2183Dieuwertje van KalkenHemArtecef  
22R56Luna JonkersEmmenSpeelman-Haak  
2357Loes AdegeestEnschedeSpeelman-Haak  
2431Chantal HendriksHeerenveenZiuZ-3 
2556Nicky van LeeuwenRijsenhoutMastermind-5 


Jongeren klassement

# nr. naam woonplaats sponsorpnt 
1   21Jade van der MolenHeerenveenPalet Schilderwerken244
2   97Beau WagemakerHoogkarspelKOGA180
3   37Kelly SchoutenZwaagdijkZiuZ138.1
498Bianca BakkerWijnjewoudeZiuZ86
595Anne TauberOranjewoudiM FARMING85
650Elsemieke van MaarenZuilichemZiuZ81
756Nicky van LeeuwenRijsenhoutMastermind63
867Tjilde BennisZoeterwoudeNedflex38
931Chantal HendriksHeerenveenZiuZ38
1057Loes AdegeestEnschedeSpeelman-Haak35
1122Danielle OotesPurmerendArtecef31
1279Loesanne van der GeestWarmondNedflex29
13R57Aveline HylkemaZuidwoldeRoyal A-ware29
141Marijke GroenewoudHallumRoyal A-ware21
1583Dieuwertje van KalkenHemArtecef12
1618Eline VerhagenOud AdeNedflex11
1710Laura van RamshorstNijkerkCENNED10
1870Jennienke KamphuisRijssenBewustwinkelen.nl/TEKLAB/Freewheel9
1914Floor PetersVughtBlueDune/RekenService8
20R40Denise van der HulstVoorhoutMastermind8
2165Inge MostertDelfgauwNedflex5
2277Eva BuurmanWervershoofBlueDune/RekenService4
2369Giulia LollobrigidaWolvegaLasaulec2
2476Anneleen ZijlLelystadKOGA2

klassement


Eindklassement

# nr. naam woonplaats sponsorpnt 
1   54Iris van der SteltNumansdorpmkbasics.nl324.3
2   38Lisa van der GeestWarmondmkbasics.nl256.6(67.7)
3   21Jade van der MolenHeerenveenPalet Schilderwerken244(80.3)
463Emma EngbersAmsterdamMastermind230(94.3)
520Aggie WalsmaBolswardCENNED216(108.3)
697Beau WagemakerHoogkarspelKOGA180(144.3)
793Imke VormeerMeppelPalet Schilderwerken152(172.3)
84Corina StrikwerdaHeerenveenLasaulec150(174.3)
92Janneke EnsingGietenSpeelman-Haak143.1(181.2)
1037Kelly SchoutenZwaagdijkZiuZ138.1(186.2)
1187Elma de VriesMeppelPalet Schilderwerken135(189.3)
1266Margo van de MerweWolvegaMonalyse-Sportvrouw.com123(201.3)
1398Bianca BakkerWijnjewoudeZiuZ86(238.3)
1435Merel BosmaHeerenveenmkbasics.nl85(239.3)
1595Anne TauberOranjewoudiM FARMING85(239.3)
1650Elsemieke van MaarenZuilichemZiuZ81(243.3)
1796Francesca LollobrigidaHeerenveenLasaulec78.2(246.1)
1819Ineke DeddenHeerenveenPalet Schilderwerken74.1(250.2)
1952Manon KammingaHeerenveenmkbasics.nl72(252.3)
2080Irene SchoutenAndijkRoyal A-ware71.2(253.1)
2156Nicky van LeeuwenRijsenhoutMastermind63(261.3)
2290Viviana Rodríguez RojasGoirleACE62(262.3)
2326Carien KleibeukerHeerenveenRoyal A-ware57(267.3)
2448Jessica MerkensUtrechtMastermind52(272.3)
2562Roza BlokkerAalsmeerLasaulec50(274.3)
2655Rixt MeijerHeerenveenuwgereedschap.nl43(281.3)
2724Britt TjalmaGroningenArtecef43(281.3)
2882Clarissa van MaarenZuilichemBewustwinkelen.nl/TEKLAB/Freewheel41(283.3)
2967Tjilde BennisZoeterwoudeNedflex38(286.3)
3031Chantal HendriksHeerenveenZiuZ38(286.3)
3157Loes AdegeestEnschedeSpeelman-Haak35(289.3)
3222Danielle OotesPurmerendArtecef31(293.3)
3327Janneke ElzingaWageningeniM FARMING31(293.3)
3479Loesanne van der GeestWarmondNedflex29(295.3)
35R57Aveline HylkemaZuidwoldeRoyal A-ware29(295.3)
3629Maud WijtkampHaarlemBewustwinkelen.nl/TEKLAB/Freewheel28(296.3)
3742Ankie YtsmaLeeuwardenCENNED26(298.3)
3853Kim MuusseZaandamKOGA24(300.3)
3923Anneke PetersHengeloKOGA22(302.3)
4092Jane RavesteinOegstgeestMonalyse-Sportvrouw.com21(303.3)
411Marijke GroenewoudHallumRoyal A-ware21(303.3)
42107Annouk van der WeijdenUtrechtPlantina Vitaminen Continu21(303.3)
4312Bianca RoosenboomKampenUplus16(308.3)
4425Marlous HoogeveenHooghalenArtecef14(310.3)
4583Dieuwertje van KalkenHemArtecef12(312.3)
468Francesca BettroneAmsterdamuwgereedschap.nl12(312.3)
4718Eline VerhagenOud AdeNedflex11(313.3)
4810Laura van RamshorstNijkerkCENNED10(314.3)
4970Jennienke KamphuisRijssenBewustwinkelen.nl/TEKLAB/Freewheel9(315.3)
5014Floor PetersVughtBlueDune/RekenService8(316.3)
51R40Denise van der HulstVoorhoutMastermind8(316.3)
5243Elske LenisNijmegeniM FARMING7(317.3)
5334Ria WestenbroekSteenwijkerwoldMonalyse-Sportvrouw.com7(317.3)
5465Inge MostertDelfgauwNedflex5(319.3)
5577Eva BuurmanWervershoofBlueDune/RekenService4(320.3)
5669Giulia LollobrigidaWolvegaLasaulec2(322.3)
5776Anneleen ZijlLelystadKOGA2(322.3)

ranking (2)


Daguitslag - ranking

# nr. naam woonplaats sponsorrndpnt 
1   38Lisa van der GeestWarmondmkbasics.nl 54
2   54Iris van der SteltNumansdorpmkbasics.nl 43
3   97Beau WagemakerHoogkarspelKOGA 42
498Bianca BakkerWijnjewoudeZiuZ 41
521Jade van der MolenHeerenveenPalet Schilderwerken 40
64Corina StrikwerdaHeerenveenLasaulec 39
735Merel BosmaHeerenveenmkbasics.nl 38
820Aggie WalsmaBolswardCENNED 37
937Kelly SchoutenZwaagdijkZiuZ 36
1026Carien KleibeukerHeerenveenRoyal A-ware 35
1190Viviana Rodríguez RojasGoirleACE 34
1222Danielle OotesPurmerendArtecef 33
1393Imke VormeerMeppelPalet Schilderwerken 32
1466Margo van de MerweWolvegaMonalyse-Sportvrouw.com 31
1582Clarissa van MaarenZuilichemBewustwinkelen.nl/TEKLAB/Freewheel 30
1692Jane RavesteinOegstgeestMonalyse-Sportvrouw.com 29
1714Floor PetersVughtBlueDune/RekenService 28
1887Elma de VriesMeppelPalet Schilderwerken 27
1923Anneke PetersHengeloKOGA 26
2053Kim MuusseZaandamKOGA 25
2162Roza BlokkerAalsmeerLasaulec 24
2227Janneke ElzingaWageningeniM FARMING 23
2370Jennienke KamphuisRijssenBewustwinkelen.nl/TEKLAB/Freewheel 22
2443Elske LenisNijmegeniM FARMING 21
2567Tjilde BennisZoeterwoudeNedflex 20
2650Elsemieke van MaarenZuilichemZiuZ 19
2733Nynke PellikaanDen Andeluplus 18
2840Kirsten JoustraGroningenACE 17
29R40Denise van der HulstVoorhoutMastermind 16
3060Sara van VlietSoestBeyond 15
3118Eline VerhagenOud AdeNedflex 14
3255Rixt MeijerHeerenveenuwgereedschap.nl 13
3379Loesanne van der GeestWarmondNedflex 12
3432Simone WarmerdamPurmerendPort of Amsterdam/SKITS 11
3525Marlous HoogeveenHooghalenArtecef 10
3624Britt TjalmaGroningenArtecef 9
37R8Lianne BurgerWaarlandBlueDune/RekenService 8
3847Ellen de WaardAmsterdamPort of Amsterdam/SKITS 7
3965Inge MostertDelfgauwNedflex 6
4049Liesbeth MilatzAmsterdamForte Development 5
4163Emma EngbersAmsterdamMastermind 4
4242Ankie YtsmaLeeuwardenCENNED 4
4331Chantal HendriksHeerenveenZiuZ 4
4419Ineke DeddenHeerenveenPalet Schilderwerken 4
4556Nicky van LeeuwenRijsenhoutMastermind 4
4648Jessica MerkensUtrechtMastermind 4
4729Maud WijtkampHaarlemBewustwinkelen.nl/TEKLAB/Freewheel 4
4834Ria WestenbroekSteenwijkerwoldMonalyse-Sportvrouw.com 4
4957Loes AdegeestEnschedeSpeelman-Haak 4
5016Nienke SmitZuidwoldeCENNED 4
513Vera OttenGroningenSpeelman-Haak 4
529Janita Willems-CredietNieuwleusenLeontienhuis 4
5381Melissa van PierreWilnisPort of Amsterdam/SKITS 4
5494Moniek van LindenEgmond BinnenBlueDune/RekenService 4
5583Dieuwertje van KalkenHemArtecef 4
5611Sharon HendriksHeerenveenuplus 4
5759Marieke van EdeBlaricumACE 4
5875Floor BestemanAlkmaarBlueDune/RekenService 4
59R56Luna JonkersEmmenSpeelman-Haak 4
6041Andrea de JongHeerenveeniM FARMING 4


Ranking klassement

# nr. naam woonplaats sponsorpnt 
1   54Iris van der SteltNumansdorpmkbasics.nl1032
2   97Beau WagemakerHoogkarspelKOGA936
3   38Lisa van der GeestWarmondmkbasics.nl934
487Elma de VriesMeppelPalet Schilderwerken862
520Aggie WalsmaBolswardCENNED855
663Emma EngbersAmsterdamMastermind827
721Jade van der MolenHeerenveenPalet Schilderwerken801
84Corina StrikwerdaHeerenveenLasaulec776
993Imke VormeerMeppelPalet Schilderwerken767
1035Merel BosmaHeerenveenmkbasics.nl752
1142Ankie YtsmaLeeuwardenCENNED671
1262Roza BlokkerAalsmeerLasaulec646
1327Janneke ElzingaWageningeniM FARMING645
1498Bianca BakkerWijnjewoudeZiuZ641
1553Kim MuusseZaandamKOGA632
1682Clarissa van MaarenZuilichemBewustwinkelen.nl/TEKLAB/Freewheel564
1766Margo van de MerweWolvegaMonalyse-Sportvrouw.com558
1823Anneke PetersHengeloKOGA551
1931Chantal HendriksHeerenveenZiuZ543
2019Ineke DeddenHeerenveenPalet Schilderwerken519
2124Britt TjalmaGroningenArtecef511
2250Elsemieke van MaarenZuilichemZiuZ486
2356Nicky van LeeuwenRijsenhoutMastermind473
2467Tjilde BennisZoeterwoudeNedflex445
2537Kelly SchoutenZwaagdijkZiuZ441
2692Jane RavesteinOegstgeestMonalyse-Sportvrouw.com418
2748Jessica MerkensUtrechtMastermind408
2870Jennienke KamphuisRijssenBewustwinkelen.nl/TEKLAB/Freewheel398
2929Maud WijtkampHaarlemBewustwinkelen.nl/TEKLAB/Freewheel392
3025Marlous HoogeveenHooghalenArtecef388
3195Anne TauberOranjewoudiM FARMING379
3279Loesanne van der GeestWarmondNedflex378
3334Ria WestenbroekSteenwijkerwoldMonalyse-Sportvrouw.com374
3490Viviana Rodríguez RojasGoirleACE367
352Janneke EnsingGietenSpeelman-Haak328
3652Manon KammingaHeerenveenmkbasics.nl314
3733Nynke PellikaanDen Andeluplus304
3814Floor PetersVughtBlueDune/RekenService287
395Daniëlle BekkeringDen HamSpeelman-Haak285
4010Laura van RamshorstNijkerkCENNED272
4126Carien KleibeukerHeerenveenRoyal A-ware264
4260Sara van VlietSoestBeyond248
4391Tessa WittemanLeidenMonalyse-Sportvrouw.com247
447Dominique van der SteltGenderenLeontienhuis246
4522Danielle OotesPurmerendArtecef245
4649Liesbeth MilatzAmsterdamForte Development237
4757Loes AdegeestEnschedeSpeelman-Haak235
4843Elske LenisNijmegeniM FARMING229
4916Nienke SmitZuidwoldeCENNED228
5018Eline VerhagenOud AdeNedflex226
5180Irene SchoutenAndijkRoyal A-ware219
5240Kirsten JoustraGroningenACE218
533Vera OttenGroningenSpeelman-Haak216
5455Rixt MeijerHeerenveenuwgereedschap.nl213
559Janita Willems-CredietNieuwleusenLeontienhuis213
5676Anneleen ZijlLelystadKOGA201
5765Inge MostertDelfgauwNedflex200
5896Francesca LollobrigidaHeerenveenLasaulec184
5981Melissa van PierreWilnisPort of Amsterdam/SKITS175
60R40Denise van der HulstVoorhoutMastermind156
6194Moniek van LindenEgmond BinnenBlueDune/RekenService149
62R8Lianne BurgerWaarlandBlueDune/RekenService129
63R57Aveline HylkemaZuidwoldeRoyal A-ware124
6483Dieuwertje van KalkenHemArtecef123
6569Giulia LollobrigidaWolvegaLasaulec119
6632Simone WarmerdamPurmerendPort of Amsterdam/SKITS109
6747Ellen de WaardAmsterdamPort of Amsterdam/SKITS107
6889Floortje MackaijWoerdenuwgereedschap.nl94
69R77Anne LeltzVoorhoutMonalyse-Sportvrouw.com93
70R84Janet BeersHoogkarspel89
7177Eva BuurmanWervershoofBlueDune/RekenService86
7212Bianca RoosenboomKampenUplus79
7317Eva Lagrange78
7499Hendrika SinnemaHeerenveenForte Development66
75R21Tessa SnoekAbcoudePort of Amsterdam/SKITS64
7645Eline van den PolPuttenLeontienhuis57
7711Sharon HendriksHeerenveenuplus56
78162Chantal OosterkampBontebok53
79R62Demi HuidenAmersfoortBeyond49
8064Esther KielOverveenBewustwinkelen.nl/TEKLAB/Freewheel45
811Marijke GroenewoudHallumRoyal A-ware43
82106Annouk van der WeijdenUtrechtPlantina Vitaminen Continu43
8359Marieke van EdeBlaricumACE42
8475Floor BestemanAlkmaarBlueDune/RekenService40
85R4Maya de JongHaulerwijkCENNED39
86R56Luna JonkersEmmenSpeelman-Haak38
8788Lilian TemminkHeemstedeBeyond38
888Francesca BettroneAmsterdamuwgereedschap.nl36
89R17Rixt Bessels-KuipersSchoonoord32
9036Ilona GrandiaZuilichemLeontienhuis29
91168Imke HermansAmstelveen26
9241Andrea de JongHeerenveeniM FARMING24
93R16Annet NoppertScharsterbrug22
94N62Gemma CooperHeerenveen20
95R1Demi van BenthemEnsPalet Schilderwerken19
96R166Janinka van WeperenOosterwolde17
97R66Hilde Marije DijkstraOldetrijneiM FARMING15
98N73Ramona HärdiMöriken (Zwitserland)15
99102Elena Møller-RigasDenemarkenTeam Langebaan13
100R61Manon GremmenNijmegen12
101105Carlijn AchtereekteLettele11
102172Roos TabakCastricumBlueDune/RekenService10
103176Rienke BoonstraNieuwkoop8
104121Josie HofmannGera (Duitsland)Team Langebaan8
10584Heather BergsmaAldeboarnRoyal A-ware8
106R59Marieke DriesprongDwingelooForte Development7
107R32Sterre JonkersHeerenveen4
108R79Eva Riemersma-van RheenenEllecom4
109173Stephanie HerpersSleeuwijk4
110159Annelies Oude AlinkAmsterdam4
111164Eline StubertDelft4
11268Heidi SnoekAbcoudePort of Amsterdam/SKITS4
113165Estelle de JongWilnis4
114169Iris JansenBrummen4
115167Esther StiermanNieuw-Lekkerland4
116158Aniek SikmaBuitenpost4
117114Jing LiuChina4
11830Leonie LubbingeDrachtenuplus4
119107Melissa WijfjeKorteraarJustlease.nl4
1206Annemarie VriendMidwoudForte Development4

ploegen (2)

Bron: schaatsen.nl


Daguitslag - ploegen

#ploegrndpnt    
1   mkbasics.nl 135
2   Palet Schilderwerken 99
3   ZiuZ 96
4KOGA 93
5Monalyse-Sportvrouw.com 64
6Lasaulec 63
7Bewustwinkelen.nl/TEKLAB/Freewheel 56
8ACE 55
9Artecef 52
10iM FARMING 48
11Nedflex 46
12CENNED 45
13BlueDune/Rekenservice 40
14Royal A-ware 35
15Mastermind 24
16uplus 22
17Port of Amsterdam/SKITS 22
18Beyond 15
19uwgereedschap.nl 13
20Speelman-Haak 12
21Forte Development 5
22Leontienhuis 4
23Team Langebaan  


Ploegen klassement

#ploegrndpnt    
1   mkbasics.nl 1671  
2   Palet Schilderwerken 1510161
3   ZiuZ 1221450
4Mastermind 1135536
5KOGA 1117554
6Lasaulec 1051620
7CENNED 1040631
8Artecef 882789
9Monalyse-Sportvrouw.com 869802
10Bewustwinkelen.nl/TEKLAB/Fre 816855
11Nedflex 785886
12iM FARMING 698973
13Speelman-Haak 687984
14Royal A-ware 4481223
15BlueDune/Rekenservice 4421229
16ACE 3981273
17uwgereedschap.nl 3411330
18Port of Amsterdam/SKITS 2701401
19Leontienhuis 2371434
20uplus 2151456
21Beyond 1651506
22Forte Development 801591
23Team Langebaan 41667

transponder

Bron: schaatsen.nl


Transponder uitslag

#nr.naamrondentijdlaatste rondesnelste rondegroep
1   38Lisa van der Geest8045:26.11428,25128,251 
2   54Iris van der Stelt8045:26.35728,57628,576 
3   97Beau Wagemaker8045:26.48228,52728,527 
498Bianca Bakker8045:26.49528,44628,446 
521Jade van der Molen8045:26.90128,70928,709 
64Corina Strikwerda8045:27.20928,88728,887 
735Merel Bosma8045:27.21728,95128,951 
820Aggie Walsma8045:27.41328,92028,920 
937Kelly Schouten8045:27.47928,93328,933 
1026Carien Kleibeuker8045:27.60929,41329,413 
1190Viviana Rodríguez Rojas8045:27.67828,78928,789 
1222Danielle Ootes8045:27.82328,81728,817 
1393Imke Vormeer8045:27.92029,85929,561 
1466Margo van de Merwe8045:28.08428,99328,993 
1582Clarissa van Maaren8045:28.36628,56828,568 
1692Jane Ravestein8045:28.81229,38129,381 
1714Floor Peters8045:28.86329,15829,158 
1887Elma de Vries8045:28.88629,73529,735 
1923Anneke Peters8045:28.91430,22430,023 
2053Kim Muusse8045:29.00529,41129,411 
2162Roza Blokker8045:29.02029,80529,805 
2227Janneke Elzinga8045:29.02229,54129,541 
2370Jennienke Kamphuis8045:29.34529,45029,450 
2443Elske Lenis8045:29.71429,74929,749 
2567Tjilde Bennis8045:29.81129,74429,744 
2650Elsemieke van Maaren8045:29.89731,62030,143 
2733Nynke Pellikaan8045:29.92729,96529,965 
2840Kirsten Joustra8045:30.01429,95329,953 
29R40Denise van der Hulst8045:30.18030,15430,154 
3060Sara van Vliet8045:30.19929,99529,995 
3118Eline Verhagen8045:30.25530,37030,370 
3255Rixt Meijer8045:30.35630,57030,570 
3379Loesanne van der Geest8045:30.69930,26030,260 
3432Simone Warmerdam8045:30.83130,27230,272 
3525Marlous Hoogeveen8045:30.90430,54030,540 
3624Britt Tjalma8045:31.59730,28230,282 
37R8Lianne Burger8045:31.75630,17830,178 
3847Ellen de Waard8045:31.76430,60930,609 
3965Inge Mostert8045:31.80130,38830,388 
4049Liesbeth Milatz8045:31.81030,76230,762 
4141Andrea de Jong8045:31.84630,80130,801 
4281Melissa van Pierre8045:31.95930,47530,475 
4316Nienke Smit8045:32.09630,58830,588 
443Vera Otten8045:32.23630,65730,657 
4575Floor Besteman8045:32.29730,57130,571 
4683Dieuwertje van Kalken8045:32.37530,98330,691 
479Janita Willems-Crediet8045:32.63130,56930,569 
4842Ankie Ytsma8045:33.48331,86931,342 
4911Sharon Hendriks8045:33.57831,65931,493 
50R56Luna Jonkers8045:34.22931,82231,240 
5134Ria Westenbroek8045:34.48132,28030,942 
5259Marieke van Ede8045:36.52533,79431,660 
5329Maud Wijtkamp8045:36.57133,99931,136 
5419Ineke Dedden8045:51.32447,36330,457 
5557Loes Adegeest8046:09.6761:09,59430,770 
5648Jessica Merkens7844:37.39834,86930,469 
5731Chantal Hendriks7744:13.09441,71330,239 
5894Moniek van Linden7543:03.10437,73331,240 
5963Emma Engbers7543:10.54437,14331,163 
6056Nicky van Leeuwen7543:10.64737,14631,629 
6191Tessa Witteman6738:22.06035,08332,057 
6236Ilona Grandia3017:39.44545,51832,882 
637Dominique van der Stelt74:31.89347,42132,827 

puntenklassement

Bron: schaatsen.nl

Puntenklassement

Dit puntenklassement is samengesteld na 16 wedstrijden.
#nr.naam1
info
2
info
3
info
4
info
5
info
6
info
7
info
8
info
9
info
10
info
11
info
12
info
13
info
14
info
15
info
16
info
totaal(#)
1  542217181830.125.121182316131825.1141729324.3(9)
2  3830.1 0264001330.11830.101530.125.135.1256.6(8)
3  21 131120191416171915151717181617244-
4632114172122171316261726711200230(2)
52010180151712121222823131616913216(2)
6971151317616 1030141613201224180(1)
793016023703012132215015188152(2)
845631926404219122222015150(1)
921421030.1 21   12 51426  143.1(4)
1037015160201525.11400  021012138.1(1)
11872308142313111550614  03135(2)
12669 14001117900169180137123(1)
1398120   01114149120302086-
1435610012005621100 19 1485-
15951512 2221 15         85-
16504800318070101810120081(1)
17961325.115    25.1        78.2(2)
1819000 0 00150830.12100074.1(2)
1952    01018210   0230 72(3)
20800 25.1      25.1 21    71.2(3)
2156001160090160006015063-
2290 002 5001871010 001062-
232626 0     200  0  1157(1)
24482060130   00001021052(1)
256281000  051 1101311050-
265500013 814 53 0 0 043-
27240705160  14000010043-
2882090029080000007641-
29670000006011600708038-
30310000068513006000038-
3157500 1800017 0000 035-
32220010000000 03900931-
3327000 032100011176031-
34791110000020 50 010029-
35R57004 14    0   11  29-
362900211501000000000028-
37420403500000000014026-
3853020000 014401200124-
392303000770003000 222-
4092000001030000093521-
411         21      21(1)
42107  21 0           21(1)
43127090   000      16-
4425000000000270500014-
45830000000 00110001012-
468  12 0           12-
47180000000005 0402011-
48100006000000 4000 10-
497000500040000000009-
5014300010000 0000048-
51R4000000000000080008-
52430000000000 030407-
533400700000000000007-
546500000000000000505-
5577 00400          4-
566900000000 02 00  2-
57760000 200000000  2-
Zwaan SchaatsService
Dennis Verlaan, schaatsen slijpen en meer
Steun ons bij het draaiend houden van deze website. Alle hulp is welkom. Echt! Interesse in adverteren/sponsoren? Schiet ons aan of mail ons.

Wedstrijdkalenderr

Geen toekomstige wedstrijden gevonden.

Zoek uitslagen

Voer een (deel van een) naam in: