MarathonschaatsenUtrecht.nl is een onafhankelijke website en geen officieel kanaal van de baancommissie marathon

Deze website gebruikt cookies. En deze cookies zijn al geplaatst. (privacy info)

Ik begrijp het
Privacyverklaring
Wij respecteren de privacy van bezoekers van deze website en dragen er zorg voor dat de persoonlijke informatie, voor zover aanwezig, vertrouwelijk wordt behandeld. 

Gebruik van cookies
Wij maken op onze website gebruik van cookies. Een cookie is een bestandje dat met het laden van pagina's van deze website wordt meegestuurd en door de browser wordt opgeslagen. We gebruiken deze cookies om eventuele nstellingen en voorkeuren te onthouden. Sinds we ons forum hebben opgedoekt valt er overigens niet zo heel veel meer in te stellen, maar dat even terzijde. Je hebt overigens altijd de mogelijkheid om cookies weer te verwijderen. Je kunt ze ook uitschakelen in je browser. Voor elke browser werkt dat net weer even anders: Google is je vriend :).

Het uitschakelen van cookies zorgt er niet voor dat er geen advertenties meer worden getoond. Het (lage) aantal advertenties blijft gewoon hetzelfde. Mocht je besluiten dat je cookies uitschakelt dan kan dat het functioneren van enkele onderdelen van deze website beïnvloeden. Uitschakeling van cookies heeft alleen gevolgen voor de computer en browser waarop je het uitschakelt. Als je meerdere browsers of computers gebruikt zal je het uitschakelen op al deze devices moeten uitvoeren.

Statistieken
We maken gebruik van Google Analytics en Statcounter om bij te houden hoe bezoekers de website gebruiken en hoe goed of slecht we in zoekmachines gevonden worden. Dit klikgedrag én het ip-address van je computer/mobiel wordt opgestuurd naar Google en Statcounter.

KPN Marathon Cup - Wedstrijd 16 - Finale - Topdivisie Dames

zaterdag 3 maart 2018 - Amsterdam


info

Bron: schaatsen.nl

Podium

Lisa van der Geest
Iris van der Stelt
Beau Wagemaker

Snelste ronden

1.Lisa van der Geest28,251
2.Bianca Bakker28,446
3.Beau Wagemaker28,527
4.Clarissa van Maaren28,568
5.Iris van der Stelt28,576

Wedstrijd informatie

  • Competitie
  • Wedstrijd
  • Type
  • Categorie
  • Datum
  • Seizoen
  • Plaats
  • Afstand
  • Tijd
  • Rondetijd
  • Gemiddelde snelheid
  • KPN Marathon Cup
  • Wedstrijd 16 - Finale
  • Competitie wedstrijd finale
  • Topdivisie Dames
  • zaterdag 3 maart 2018
  • 2017-2018
  • Amsterdam
  • 80 ronden
  • 00:45:26
  • 34,08 sec.
  • 42,26 km/u

daguitslag


Daguitslag - algemeen

# nr. naam woonplaats sponsorrndpnt 
1   38Lisa van der Geestmkbasics.nl 35.1
2   54Iris van der Steltmkbasics.nl 29
3   97Beau WagemakerKOGA 24
498Bianca BakkerZiuZ 20
521Jade van der MolenPalet Schilderwerken 17
64Corina StrikwerdaLasaulec 15
735Merel Bosmamkbasics.nl 14
820Aggie WalsmaCENNED 13
937Kelly SchoutenZiuZ 12
1026Carien KleibeukerRoyal A-ware 11
1190Viviana Rodríguez RojasACE 10
1222Danielle OotesArtecef 9
1393Imke VormeerPalet Schilderwerken 8
1466Margo van de MerweMonalyse-Sportvrouw.com 7
1582Clarissa van MaarenBewustwinkelen.nl/TEKLAB/Freewheel 6
1692Jane RavesteinMonalyse-Sportvrouw.com 5
1714Floor PetersBlueDune/RekenService 4
1887Elma de VriesPalet Schilderwerken 3
1923Anneke PetersKOGA 2
2053Kim MuusseKOGA 1
2162Roza BlokkerLasaulec  
2227Janneke ElzingaiM FARMING  
2370Jennienke KamphuisBewustwinkelen.nl/TEKLAB/Freewheel  
2443Elske LenisiM FARMING  
2567Tjilde BennisNedflex  
2650Elsemieke van MaarenZiuZ  
2733Nynke Pellikaanuplus  
2840Kirsten JoustraACE  
29R40Denise van der HulstMastermind  
3060Sara van VlietBeyond  
3118Eline VerhagenNedflex  
3255Rixt Meijeruwgereedschap.nl  
3379Loesanne van der GeestNedflex  
3432Simone WarmerdamPort of Amsterdam/SKITS  
3525Marlous HoogeveenArtecef  
3624Britt TjalmaArtecef  
37R8Lianne BurgerBlueDune/RekenService  
3847Ellen de WaardPort of Amsterdam/SKITS  
3965Inge MostertNedflex  
4049Liesbeth MilatzForte Development  
4141Andrea de JongiM FARMING  
4281Melissa van PierrePort of Amsterdam/SKITS  
4316Nienke SmitCENNED  
443Vera OttenSpeelman-Haak  
4575Floor BestemanBlueDune/RekenService  
4683Dieuwertje van KalkenArtecef  
479Janita Willems-CredietLeontienhuis  
4842Ankie IJtsmaCENNED  
4911Sharon Hendriksuplus  
50R56Luna JonkersSpeelman-Haak  
5134Ria WestenbroekMonalyse-Sportvrouw.com  
5259Marieke van EdeACE  
5329Maud WijtkampBewustwinkelen.nl/TEKLAB/Freewheel  
5419Ineke DeddenPalet Schilderwerken  
5557Loes AdegeestSpeelman-Haak  
5648Jessica MerkensMastermind-2 
5731Chantal HendriksZiuZ-3 
5894Moniek van LindenBlueDune/RekenService-5 
5963Emma EngbersMastermind-5 
6056Nicky van LeeuwenMastermind-5 
-91Tessa WittemanMonalyse-Sportvrouw.com-13 
-36Ilona GrandiaLeontienhuis-50 
-7Dominique van der SteltLeontienhuis-73 

sprints (3)


Daguitslag - sprint 1

# nr. naam woonplaats sponsorpnt 
1   54Iris van der Steltmkbasics.nl 
2   67Tjilde BennisNedflex 
3   31Chantal HendriksZiuZ 


Daguitslag - sprint 2

# nr. naam woonplaats sponsorpnt 
1   26Carien KleibeukerRoyal A-ware 
2   79Loesanne van der GeestNedflex 
3   3Vera OttenSpeelman-Haak 


Daguitslag - sprint 3

# nr. naam woonplaats sponsorpnt 
1   55Rixt Meijeruwgereedschap.nl 
2   82Clarissa van MaarenBewustwinkelen.nl/TEKLAB/Freewheel 
3   19Ineke DeddenPalet Schilderwerken 

jongeren (2)


Daguitslag - jongeren

# nr. naam woonplaats sponsorrndpnt 
1   97Beau WagemakerKOGA 24
2   98Bianca BakkerZiuZ 20
3   21Jade van der MolenPalet Schilderwerken 17
437Kelly SchoutenZiuZ 12
522Danielle OotesArtecef 9
614Floor PetersBlueDune/RekenService 4
770Jennienke KamphuisBewustwinkelen.nl/TEKLAB/Freewheel  
867Tjilde BennisNedflex  
950Elsemieke van MaarenZiuZ  
1033Nynke Pellikaanuplus  
1140Kirsten JoustraACE  
12R40Denise van der HulstMastermind  
1360Sara van VlietBeyond  
1418Eline VerhagenNedflex  
1579Loesanne van der GeestNedflex  
1632Simone WarmerdamPort of Amsterdam/SKITS  
1765Inge MostertNedflex  
1816Nienke SmitCENNED  
193Vera OttenSpeelman-Haak  
2075Floor BestemanBlueDune/RekenService  
2183Dieuwertje van KalkenArtecef  
22R56Luna JonkersSpeelman-Haak  
2357Loes AdegeestSpeelman-Haak  
2431Chantal HendriksZiuZ-3 
2556Nicky van LeeuwenMastermind-5 


Jongeren klassement

# nr. naam woonplaats sponsorpnt 
1   21Jade van der MolenPalet Schilderwerken244
2   97Beau WagemakerKOGA180
3   37Kelly SchoutenZiuZ138.1
498Bianca BakkerZiuZ86
595Anne TauberiM FARMING85
650Elsemieke van MaarenZiuZ81
756Nicky van LeeuwenMastermind63
867Tjilde BennisNedflex38
931Chantal HendriksZiuZ38
1057Loes AdegeestSpeelman-Haak35
1122Danielle OotesArtecef31
1279Loesanne van der GeestNedflex29
13R57Aveline HylkemaRoyal A-ware29
141Marijke GroenewoudRoyal A-ware21
1583Dieuwertje van KalkenArtecef12
1618Eline VerhagenNedflex11
1710Laura van RamshorstCENNED10
1870Jennienke KamphuisBewustwinkelen.nl/TEKLAB/Freewheel9
1914Floor PetersBlueDune/RekenService8
20R40Denise van der HulstMastermind8
2165Inge MostertNedflex5
2277Eva BuurmanBlueDune/RekenService4
2369Giulia LollobrigidaLasaulec2
2476Anneleen ZijlKOGA2

klassement


Eindklassement

# nr. naam woonplaats sponsorpnt 
1   54Iris van der Steltmkbasics.nl324.3
2   38Lisa van der Geestmkbasics.nl256.6(67.7)
3   21Jade van der MolenPalet Schilderwerken244(80.3)
463Emma EngbersMastermind230(94.3)
520Aggie WalsmaCENNED216(108.3)
697Beau WagemakerKOGA180(144.3)
793Imke VormeerPalet Schilderwerken152(172.3)
84Corina StrikwerdaLasaulec150(174.3)
92Janneke EnsingSpeelman-Haak143.1(181.2)
1037Kelly SchoutenZiuZ138.1(186.2)
1187Elma de VriesPalet Schilderwerken135(189.3)
1266Margo van de MerweMonalyse-Sportvrouw.com123(201.3)
1398Bianca BakkerZiuZ86(238.3)
1435Merel Bosmamkbasics.nl85(239.3)
1595Anne TauberiM FARMING85(239.3)
1650Elsemieke van MaarenZiuZ81(243.3)
1796Francesca LollobrigidaLasaulec78.2(246.1)
1819Ineke DeddenPalet Schilderwerken74.1(250.2)
1952Manon Kammingamkbasics.nl72(252.3)
2080Irene SchoutenRoyal A-ware71.2(253.1)
2156Nicky van LeeuwenMastermind63(261.3)
2290Viviana Rodríguez RojasACE62(262.3)
2326Carien KleibeukerRoyal A-ware57(267.3)
2448Jessica MerkensMastermind52(272.3)
2562Roza BlokkerLasaulec50(274.3)
2655Rixt Meijeruwgereedschap.nl43(281.3)
2724Britt TjalmaArtecef43(281.3)
2882Clarissa van MaarenBewustwinkelen.nl/TEKLAB/Freewheel41(283.3)
2967Tjilde BennisNedflex38(286.3)
3031Chantal HendriksZiuZ38(286.3)
3157Loes AdegeestSpeelman-Haak35(289.3)
3222Danielle OotesArtecef31(293.3)
3327Janneke ElzingaiM FARMING31(293.3)
3479Loesanne van der GeestNedflex29(295.3)
35R57Aveline HylkemaRoyal A-ware29(295.3)
3629Maud WijtkampBewustwinkelen.nl/TEKLAB/Freewheel28(296.3)
3742Ankie IJtsmaCENNED26(298.3)
3853Kim MuusseKOGA24(300.3)
3923Anneke PetersKOGA22(302.3)
4092Jane RavesteinMonalyse-Sportvrouw.com21(303.3)
411Marijke GroenewoudRoyal A-ware21(303.3)
42107Annouk van der WeijdenPlantina Vitaminen Continu21(303.3)
4312Bianca RoosenboomUplus16(308.3)
4425Marlous HoogeveenArtecef14(310.3)
4583Dieuwertje van KalkenArtecef12(312.3)
468Francesca Bettroneuwgereedschap.nl12(312.3)
4718Eline VerhagenNedflex11(313.3)
4810Laura van RamshorstCENNED10(314.3)
4970Jennienke KamphuisBewustwinkelen.nl/TEKLAB/Freewheel9(315.3)
5014Floor PetersBlueDune/RekenService8(316.3)
51R40Denise van der HulstMastermind8(316.3)
5243Elske LenisiM FARMING7(317.3)
5334Ria WestenbroekMonalyse-Sportvrouw.com7(317.3)
5465Inge MostertNedflex5(319.3)
5577Eva BuurmanBlueDune/RekenService4(320.3)
5669Giulia LollobrigidaLasaulec2(322.3)
5776Anneleen ZijlKOGA2(322.3)

ranking (2)


Daguitslag - ranking

# nr. naam woonplaats sponsorrndpnt 
1   38Lisa van der Geestmkbasics.nl 54
2   54Iris van der Steltmkbasics.nl 43
3   97Beau WagemakerKOGA 42
498Bianca BakkerZiuZ 41
521Jade van der MolenPalet Schilderwerken 40
64Corina StrikwerdaLasaulec 39
735Merel Bosmamkbasics.nl 38
820Aggie WalsmaCENNED 37
937Kelly SchoutenZiuZ 36
1026Carien KleibeukerRoyal A-ware 35
1190Viviana Rodríguez RojasACE 34
1222Danielle OotesArtecef 33
1393Imke VormeerPalet Schilderwerken 32
1466Margo van de MerweMonalyse-Sportvrouw.com 31
1582Clarissa van MaarenBewustwinkelen.nl/TEKLAB/Freewheel 30
1692Jane RavesteinMonalyse-Sportvrouw.com 29
1714Floor PetersBlueDune/RekenService 28
1887Elma de VriesPalet Schilderwerken 27
1923Anneke PetersKOGA 26
2053Kim MuusseKOGA 25
2162Roza BlokkerLasaulec 24
2227Janneke ElzingaiM FARMING 23
2370Jennienke KamphuisBewustwinkelen.nl/TEKLAB/Freewheel 22
2443Elske LenisiM FARMING 21
2567Tjilde BennisNedflex 20
2650Elsemieke van MaarenZiuZ 19
2733Nynke Pellikaanuplus 18
2840Kirsten JoustraACE 17
29R40Denise van der HulstMastermind 16
3060Sara van VlietBeyond 15
3118Eline VerhagenNedflex 14
3255Rixt Meijeruwgereedschap.nl 13
3379Loesanne van der GeestNedflex 12
3432Simone WarmerdamPort of Amsterdam/SKITS 11
3525Marlous HoogeveenArtecef 10
3624Britt TjalmaArtecef 9
37R8Lianne BurgerBlueDune/RekenService 8
3847Ellen de WaardPort of Amsterdam/SKITS 7
3965Inge MostertNedflex 6
4049Liesbeth MilatzForte Development 5
4163Emma EngbersMastermind 4
4242Ankie IJtsmaCENNED 4
4331Chantal HendriksZiuZ 4
4419Ineke DeddenPalet Schilderwerken 4
4556Nicky van LeeuwenMastermind 4
4648Jessica MerkensMastermind 4
4729Maud WijtkampBewustwinkelen.nl/TEKLAB/Freewheel 4
4834Ria WestenbroekMonalyse-Sportvrouw.com 4
4957Loes AdegeestSpeelman-Haak 4
5016Nienke SmitCENNED 4
513Vera OttenSpeelman-Haak 4
529Janita Willems-CredietLeontienhuis 4
5381Melissa van PierrePort of Amsterdam/SKITS 4
5494Moniek van LindenBlueDune/RekenService 4
5583Dieuwertje van KalkenArtecef 4
5611Sharon Hendriksuplus 4
5759Marieke van EdeACE 4
5875Floor BestemanBlueDune/RekenService 4
59R56Luna JonkersSpeelman-Haak 4
6041Andrea de JongiM FARMING 4


Ranking klassement

# nr. naam woonplaats sponsorpnt 
1   54Iris van der Steltmkbasics.nl1032
2   97Beau WagemakerKOGA936
3   38Lisa van der Geestmkbasics.nl934
487Elma de VriesPalet Schilderwerken862
520Aggie WalsmaCENNED855
663Emma EngbersMastermind827
721Jade van der MolenPalet Schilderwerken801
84Corina StrikwerdaLasaulec776
993Imke VormeerPalet Schilderwerken767
1035Merel Bosmamkbasics.nl752
1142Ankie IJtsmaCENNED671
1262Roza BlokkerLasaulec646
1327Janneke ElzingaiM FARMING645
1498Bianca BakkerZiuZ641
1553Kim MuusseKOGA632
1682Clarissa van MaarenBewustwinkelen.nl/TEKLAB/Freewheel564
1766Margo van de MerweMonalyse-Sportvrouw.com558
1823Anneke PetersKOGA551
1931Chantal HendriksZiuZ543
2019Ineke DeddenPalet Schilderwerken519
2124Britt TjalmaArtecef511
2250Elsemieke van MaarenZiuZ486
2356Nicky van LeeuwenMastermind473
2467Tjilde BennisNedflex445
2537Kelly SchoutenZiuZ441
2692Jane RavesteinMonalyse-Sportvrouw.com418
2748Jessica MerkensMastermind408
2870Jennienke KamphuisBewustwinkelen.nl/TEKLAB/Freewheel398
2929Maud WijtkampBewustwinkelen.nl/TEKLAB/Freewheel392
3025Marlous HoogeveenArtecef388
3195Anne TauberiM FARMING379
3279Loesanne van der GeestNedflex378
3334Ria WestenbroekMonalyse-Sportvrouw.com374
3490Viviana Rodríguez RojasACE367
352Janneke EnsingSpeelman-Haak328
3652Manon Kammingamkbasics.nl314
3733Nynke Pellikaanuplus304
3814Floor PetersBlueDune/RekenService287
395Daniëlle BekkeringSpeelman-Haak285
4010Laura van RamshorstCENNED272
4126Carien KleibeukerRoyal A-ware264
4260Sara van VlietBeyond248
4391Tessa WittemanMonalyse-Sportvrouw.com247
447Dominique van der SteltLeontienhuis246
4522Danielle OotesArtecef245
4649Liesbeth MilatzForte Development237
4757Loes AdegeestSpeelman-Haak235
4843Elske LenisiM FARMING229
4916Nienke SmitCENNED228
5018Eline VerhagenNedflex226
5180Irene SchoutenRoyal A-ware219
5240Kirsten JoustraACE218
533Vera OttenSpeelman-Haak216
5455Rixt Meijeruwgereedschap.nl213
559Janita Willems-CredietLeontienhuis213
5676Anneleen ZijlKOGA201
5765Inge MostertNedflex200
5896Francesca LollobrigidaLasaulec184
5981Melissa van PierrePort of Amsterdam/SKITS175
60R40Denise van der HulstMastermind156
6194Moniek van LindenBlueDune/RekenService149
62R8Lianne BurgerBlueDune/RekenService129
63R57Aveline HylkemaRoyal A-ware124
6483Dieuwertje van KalkenArtecef123
6569Giulia LollobrigidaLasaulec119
6632Simone WarmerdamPort of Amsterdam/SKITS109
6747Ellen de WaardPort of Amsterdam/SKITS107
6889Floortje Mackaijuwgereedschap.nl94
69R77Anne LeltzMonalyse-Sportvrouw.com93
70R84Janet Beers89
7177Eva BuurmanBlueDune/RekenService86
7212Bianca RoosenboomUplus79
7317Eva Lagrange78
7499Hendrika SinnemaForte Development66
75R21Tessa SnoekPort of Amsterdam/SKITS64
7645Eline van den PolLeontienhuis57
7711Sharon Hendriksuplus56
78162Chantal Oosterkamp53
79R62Demi HuidenBeyond49
8064Esther KielBewustwinkelen.nl/TEKLAB/Freewheel45
811Marijke GroenewoudRoyal A-ware43
82106Annouk van der WeijdenPlantina Vitaminen Continu43
8359Marieke van EdeACE42
8475Floor BestemanBlueDune/RekenService40
85R4Maya de JongCENNED39
86R56Luna JonkersSpeelman-Haak38
8788Lilian TemminkBeyond38
888Francesca Bettroneuwgereedschap.nl36
89R17Rixt Bessels-Kuipers32
9036Ilona GrandiaLeontienhuis29
91168Imke Hermans26
9241Andrea de JongiM FARMING24
93R16Annet Noppert22
94N62Gemma Cooper20
95R1Demi van BenthemPalet Schilderwerken19
96R166Janinka van Weperen17
97R66Hilde-Marije DijkstraiM FARMING15
98N73Ramona Härdi15
99102Elena Møller-RigasTeam Langebaan13
100R61Manon Gremmen12
101105Carlijn Achtereekte11
102172Roos TabakBlueDune/RekenService10
103176Rienke Boonstra8
104121Josie HofmannTeam Langebaan8
10584Heather BergsmaRoyal A-ware8
106R59Marieke DriesprongForte Development7
107R32Sterre Jonkers4
108R79Eva Riemersma-van Rheenen4
109173Stephanie Herpers4
110159Annelies Oude Alink4
111164Eline Stubert4
11268Heidi SnoekPort of Amsterdam/SKITS4
113165Estelle de Jong4
114169Iris Jansen4
115167Esther Stierman4
116158Aniek Sikma4
117114Jing Liu4
11830Leonie Lubbingeuplus4
119107Melissa WijfjeJustlease.nl4
1206Annemarie VriendForte Development4

ploegen (2)

Bron: schaatsen.nl


Daguitslag - ploegen

#ploegrndpnt    
1   mkbasics.nl 135
2   Palet Schilderwerken 99
3   ZiuZ 96
4KOGA 93
5Monalyse-Sportvrouw.com 64
6Lasaulec 63
7Bewustwinkelen.nl/TEKLAB/Freewheel 56
8ACE 55
9Artecef 52
10iM FARMING 48
11Nedflex 46
12CENNED 45
13BlueDune/Rekenservice 40
14Royal A-ware 35
15Mastermind 24
16uplus 22
17Port of Amsterdam/SKITS 22
18Beyond 15
19uwgereedschap.nl 13
20Speelman-Haak 12
21Forte Development 5
22Leontienhuis 4
23Team Langebaan  


Ploegen klassement

#ploegrndpnt    
1   mkbasics.nl 1671  
2   Palet Schilderwerken 1510161
3   ZiuZ 1221450
4Mastermind 1135536
5KOGA 1117554
6Lasaulec 1051620
7CENNED 1040631
8Artecef 882789
9Monalyse-Sportvrouw.com 869802
10Bewustwinkelen.nl/TEKLAB/Fre 816855
11Nedflex 785886
12iM FARMING 698973
13Speelman-Haak 687984
14Royal A-ware 4481223
15BlueDune/Rekenservice 4421229
16ACE 3981273
17uwgereedschap.nl 3411330
18Port of Amsterdam/SKITS 2701401
19Leontienhuis 2371434
20uplus 2151456
21Beyond 1651506
22Forte Development 801591
23Team Langebaan 41667

transponder

Bron: schaatsen.nl


Transponder uitslag

#nr.naamrondentijdlaatste rondesnelste rondegroep
1   38Lisa van der Geest8045:26.11428,25128,251 
2   54Iris van der Stelt8045:26.35728,57628,576 
3   97Beau Wagemaker8045:26.48228,52728,527 
498Bianca Bakker8045:26.49528,44628,446 
521Jade van der Molen8045:26.90128,70928,709 
64Corina Strikwerda8045:27.20928,88728,887 
735Merel Bosma8045:27.21728,95128,951 
820Aggie Walsma8045:27.41328,92028,920 
937Kelly Schouten8045:27.47928,93328,933 
1026Carien Kleibeuker8045:27.60929,41329,413 
1190Viviana Rodríguez Rojas8045:27.67828,78928,789 
1222Danielle Ootes8045:27.82328,81728,817 
1393Imke Vormeer8045:27.92029,85929,561 
1466Margo van de Merwe8045:28.08428,99328,993 
1582Clarissa van Maaren8045:28.36628,56828,568 
1692Jane Ravestein8045:28.81229,38129,381 
1714Floor Peters8045:28.86329,15829,158 
1887Elma de Vries8045:28.88629,73529,735 
1923Anneke Peters8045:28.91430,22430,023 
2053Kim Muusse8045:29.00529,41129,411 
2162Roza Blokker8045:29.02029,80529,805 
2227Janneke Elzinga8045:29.02229,54129,541 
2370Jennienke Kamphuis8045:29.34529,45029,450 
2443Elske Lenis8045:29.71429,74929,749 
2567Tjilde Bennis8045:29.81129,74429,744 
2650Elsemieke van Maaren8045:29.89731,62030,143 
2733Nynke Pellikaan8045:29.92729,96529,965 
2840Kirsten Joustra8045:30.01429,95329,953 
29R40Denise van der Hulst8045:30.18030,15430,154 
3060Sara van Vliet8045:30.19929,99529,995 
3118Eline Verhagen8045:30.25530,37030,370 
3255Rixt Meijer8045:30.35630,57030,570 
3379Loesanne van der Geest8045:30.69930,26030,260 
3432Simone Warmerdam8045:30.83130,27230,272 
3525Marlous Hoogeveen8045:30.90430,54030,540 
3624Britt Tjalma8045:31.59730,28230,282 
37R8Lianne Burger8045:31.75630,17830,178 
3847Ellen de Waard8045:31.76430,60930,609 
3965Inge Mostert8045:31.80130,38830,388 
4049Liesbeth Milatz8045:31.81030,76230,762 
4141Andrea de Jong8045:31.84630,80130,801 
4281Melissa van Pierre8045:31.95930,47530,475 
4316Nienke Smit8045:32.09630,58830,588 
443Vera Otten8045:32.23630,65730,657 
4575Floor Besteman8045:32.29730,57130,571 
4683Dieuwertje van Kalken8045:32.37530,98330,691 
479Janita Willems-Crediet8045:32.63130,56930,569 
4842Ankie IJtsma8045:33.48331,86931,342 
4911Sharon Hendriks8045:33.57831,65931,493 
50R56Luna Jonkers8045:34.22931,82231,240 
5134Ria Westenbroek8045:34.48132,28030,942 
5259Marieke van Ede8045:36.52533,79431,660 
5329Maud Wijtkamp8045:36.57133,99931,136 
5419Ineke Dedden8045:51.32447,36330,457 
5557Loes Adegeest8046:09.6761:09,59430,770 
5648Jessica Merkens7844:37.39834,86930,469 
5731Chantal Hendriks7744:13.09441,71330,239 
5894Moniek van Linden7543:03.10437,73331,240 
5963Emma Engbers7543:10.54437,14331,163 
6056Nicky van Leeuwen7543:10.64737,14631,629 
6191Tessa Witteman6738:22.06035,08332,057 
6236Ilona Grandia3017:39.44545,51832,882 
637Dominique van der Stelt74:31.89347,42132,827 

puntenklassement

Bron: schaatsen.nl

Puntenklassement

Dit puntenklassement is samengesteld na 16 wedstrijden.
#nr.naam1
info
2
info
3
info
4
info
5
info
6
info
7
info
8
info
9
info
10
info
11
info
12
info
13
info
14
info
15
info
16
info
totaal(#)
1  542217181830.125.121182316131825.1141729324.3(9)
2  3830.1 0264001330.11830.101530.125.135.1256.6(8)
3  21 131120191416171915151717181617244-
4632114172122171316261726711200230(2)
52010180151712121222823131616913216(2)
6971151317616 1030141613201224180(1)
793016023703012132215015188152(2)
845631926404219122222015150(1)
921421030.1 21   12 51426  143.1(4)
1037015160201525.11400  021012138.1(1)
11872308142313111550614  03135(2)
12669 14001117900169180137123(1)
1398120   01114149120302086-
1435610012005621100 19 1485-
15951512 2221 15         85-
16504800318070101810120081(1)
17961325.115    25.1        78.2(2)
1819000 0 00150830.12100074.1(2)
1952    01018210   0230 72(3)
20800 25.1      25.1 21    71.2(3)
2156001160090160006015063-
2290 002 5001871010 001062-
232626 0     200  0  1157(1)
24482060130   00001021052(1)
256281000  051 1101311050-
265500013 814 53 0 0 043-
27240705160  14000010043-
2882090029080000007641-
29670000006011600708038-
30310000068513006000038-
3157500 1800017 0000 035-
32220010000000 03900931-
3327000 032100011176031-
34791110000020 50 010029-
35R57004 14    0   11  29-
362900211501000000000028-
37420403500000000014026-
3853020000 014401200124-
392303000770003000 222-
4092000001030000093521-
411         21      21(1)
42107  21 0           21(1)
43127090   000      16-
4425000000000270500014-
45830000000 00110001012-
468  12 0           12-
47180000000005 0402011-
48100006000000 4000 10-
497000500040000000009-
5014300010000 0000048-
51R4000000000000080008-
52430000000000 030407-
533400700000000000007-
546500000000000000505-
5577 00400          4-
566900000000 02 00  2-
57760000 200000000  2-
Zwaan SchaatsService
Dennis Verlaan, schaatsen slijpen en meer
Steun ons bij het draaiend houden van deze website. Alle hulp is welkom. Echt! Interesse in adverteren/sponsoren? Schiet ons aan of mail ons.

Wedstrijdkalender

15 dec
Zesbanen toernooi 5
Hoorn
15 dec
KPN Marathon Cup 7...
Den Haag
16 dec
Marathoncompetitie...
Utrecht
18 dec
Flevobokaal 2 Masters
Biddinghuizen
22 dec
KPN Marathon Cup 8
Breda
22 dec
Regiotop 6
Breda

Recente uitslagen

9 decWedstrijd 7 - C1 Rijders
9 decWedstrijd 7 - C4 Rijders
9 decWedstrijd 7 - C2 Rijders
9 decWedstrijd 7 - C3 Rijders
8 decWedstrijd 6 - AB Vakwerk Marat...
8 decWedstrijd 6 - AB Vakwerk Marat...

Zoek uitslagen

Voer een (deel van een) naam in: